Showing 33–48 of 71 results
Sale!

₨ 3,999 Original price was: ₨ 3,999.₨ 2,999Current price is: ₨ 2,999.Anker Zolo USB-C to USB-C Cable 6ft 240w Braided
| Feature | Details |
|---|
| Brand | Anker |
| Model | Zolo Cable |
| Type | USB-C to USB-C |
| Power Output | Up to 240W |
| Length | 6ft (approx. 1.8m) |
| Material | Braided Nylon |
| Compatibility | Laptops, smartphones, tablets (USB-C) |
| Function | Charging + Data Transfer |
| Build Quality | Durable & Tangle Resistant |
Sale!

₨ 7,500 Original price was: ₨ 7,500.₨ 6,199Current price is: ₨ 6,199.Apple 20W USB-C Power Adapter
Product Name: Apple 20W USB-C Power Adapter (Box Pack).
Power Output: Fast charging with up to 20W output.
Performance: Charges iPhone 8 or later up to 50% in ~30 minutes
Compatibility: Works with iPhone, iPad Pro, iPad Air, and other USB-C devices.
Design: Compact, lightweight, and travel-friendly build.
Safety: Stable and efficient charging with Apple’s trusted quality.
Package Contents: 20W USB-C Power Adapter (cable sold separately).
Sale!

₨ 14,999 Original price was: ₨ 14,999.₨ 13,999Current price is: ₨ 13,999.
| Feature | Details |
|---|
| Brand | Apple |
| Power Output | 40W (Up to 60W Dynamic) |
| Port Type | USB-C |
| Input | 100–240V |
| Compatibility | iPhone, iPad, USB-C Devices |
| Design | Compact & Lightweight |
| Safety | Overheat & Overcharge Protection |
Sale!

₨ 24,999 Original price was: ₨ 24,999.₨ 20,999Current price is: ₨ 20,999.⚙️ Product Specifications
| Feature | Details |
|---|
| Brand | Apple |
| Model | Magic Mouse 2 |
| Connectivity | Bluetooth |
| Battery | Rechargeable (Built-in) |
| Charging Port | Lightning |
| Compatibility | macOS Devices |
| Design | Slim & Lightweight |
Sale!

₨ 125,000 Original price was: ₨ 125,000.₨ 115,000Current price is: ₨ 115,000.| Specification | Details |
|---|
| Brand | Apple |
| Model | Watch Series 11 (GPS) |
| Case Size | 46mm (aluminum) |
| Display | 1.89‑inch Always‑On Retina LTPO3 OLED |
| Peak Brightness | Up to 2,000 nits |
| Chip | Apple S10 with 64‑bit dual‑core processor |
| Storage | 64GB |
| Battery Life | Up to 24 hours normal use |
| Water Resistance | 50 meters, IP6X dust resistant |
| Connectivity | GPS, Wi‑Fi, Bluetooth 5.3 |
| Case Material | Aluminum with Ion‑X glass |
| Strap | Sport Band (fluorelastomer) |
Sale!

₨ 84,000 Original price was: ₨ 84,000.₨ 77,999Current price is: ₨ 77,999.| Specification | Details |
|---|
| Brand | Beats by Dre |
| Model | Powerbeats Fit |
| Color | Gravel Gray (ME2K4) |
| Type | True Wireless Earbuds with Earhooks |
| Noise Cancellation | Yes (Active Noise Cancellation) |
| Chip | Apple H2 |
| Battery Life (earbuds) | 6 hours (ANC on) |
| Battery Life (with case) | 24 hours total |
| Fast Charging | 5 min = 1 hour playback |
| Connectivity | Bluetooth Class 1 |
| Water Resistance | IPX4 (sweat & splash resistant) |
| Compatibility | iOS & Android (Beats app for Android) |
| Charging Port | USB-C |
Sale!

₨ 79,999 Original price was: ₨ 79,999.₨ 73,999Current price is: ₨ 73,999.| Feature | Details |
|---|
| Brand | Beats |
| Model | Powerbeats Pro 2 |
| Type | True Wireless Earbuds |
| Connectivity | Bluetooth |
| Design | Ear-hook (secure fit) |
| Water Resistance | Sweat & water resistant |
| Controls | Physical buttons |
| Battery Life | Extended with case |
| Compatibility | iOS & Android |
Sale!

₨ 39,999 Original price was: ₨ 39,999.₨ 24,999Current price is: ₨ 24,999.| Specification | Details |
|---|
| Brand | Belkin |
| Model | BoostCharge Pro (WIZ021) |
| Charging Speed | Phone: 15W (Qi2), Earbuds: 5W |
| Input | 5V/3A or 9V/3A (requires 20W+ USB-C PD adapter) |
| Cable Included | 1.5m USB-C to USB-C |
| Compatibility | iPhone 12–15 series, AirPods (wireless case), Qi phones with magnetic case |
| Dimensions | 85 x 85 x 15.5 mm |
| Weight | ~125g |
| Safety | Over-temperature protection, foreign object detection |
Sale!

₨ 17,990 Original price was: ₨ 17,990.₨ 13,999Current price is: ₨ 13,999.| Feature | Details |
|---|
| Brand | CMF by Nothing |
| Model | Buds Pro 2 |
| Drivers | 11mm + 6mm Dual Driver |
| ANC | Up to 50dB Hybrid Noise Cancellation |
| Battery Life | Up to 43 Hours (with Case) |
| Connectivity | Bluetooth 5.4 |
| Microphones | 6 HD Microphones |
| Water Resistance | IP55 |
| Controls | Smart Dial on Case |
| App Support | Nothing X App |
Sale!

₨ 16,999 Original price was: ₨ 16,999.₨ 14,999Current price is: ₨ 14,999.| Specification | Details |
|---|
| Brand | CMF by Nothing |
| Model | Watch Pro 2 |
| Display | 1.32″ AMOLED, 466×466, 60Hz |
| Peak Brightness | 620 nits with auto brightness |
| Case Material | Aluminum alloy |
| Water Resistance | IP68 |
| Battery | 305 mAh, up to 11 days |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 |
| GPS | Yes (multi‑system) |
| Compatible OS | Android 8.0+ / iOS 13+ |
| Features | Bluetooth calling, 120+ sports modes |
| Strap | 22mm silicone or leather |
Sale!

₨ 2,999 Original price was: ₨ 2,999.₨ 999Current price is: ₨ 999.Google USB-C to USB-C Cable
| Feature | Details |
|---|
| Brand | Google |
| Type | USB-C to USB-C Cable |
| Function | Charging & High‑Speed Data Transfer |
| Charging Support | USB Power Delivery (PD) – Fast Charging |
| Compatibility | Google Pixel, Android phones, tablets, laptops, power banks, USB-C devices |
| Length | 1m / 1.8m options available |
| Design | Durable, flexible, with reinforced connectors |
| Connector | Reversible USB-C on both ends |
Sale!

₨ 11,499 Original price was: ₨ 11,499.₨ 10,999Current price is: ₨ 10,999.
Sale!

₨ 15,999 Original price was: ₨ 15,999.₨ 14,999Current price is: ₨ 14,999.| Specification | Details |
|---|
| Display | 1.56-inch AMOLED, 360×320 |
| Battery Life | Up to 14 days typical |
| Charging Time | ~45 minutes |
| Sensors | Heart rate, SpO2, accelerometer |
| Water Resistance | 5 ATM (swim safe) |
| Compatibility | Android 8.0+ / iOS 13.0+ |
| Bluetooth | 5.3 |
| Strap Material | Silicone (soft, quick-release) |
| Main Features | Sleep tracking, stress monitoring, female health, camera control |
Sale!

₨ 99,999 Original price was: ₨ 99,999.₨ 89,999Current price is: ₨ 89,999.| Specification | Details |
|---|
| Display | 1.82-inch AMOLED, 480×408 |
| Battery Life | Up to 10 days typical |
| Charging Time | ~45 minutes |
| GPS | Built-in (GPS, GLONASS, Galileo) |
| Sensors | Heart rate, SpO2, accelerometer, gyro, skin temperature |
| Water Resistance | 5 ATM (swim safe) |
| Compatibility | Android 8.0+ / iOS 13.0+ |
| Bluetooth | 5.2 |
| Strap Material | Fluoroelastomer |
Sale!

₨ 59,999 Original price was: ₨ 59,999.₨ 51,999Current price is: ₨ 51,999.Huawei Watch GT 6 – Specifications at a Glance
Sale!

₨ 84,999 Original price was: ₨ 84,999.₨ 81,999Current price is: ₨ 81,999.| Feature | Details |
|---|
| Brand | Huawei |
| Model | Watch GT 6 Pro |
| Display | AMOLED |
| Battery Life | Long-lasting (multi-day) |
| Health Tracking | Heart Rate, SpO2, Sleep, Stress |
| GPS | Yes |
| Sports Modes | Multiple |
| Connectivity | Bluetooth |
| Compatibility | Android & iOS |
| Build | Premium & Durable |
End of content
End of content